Nordic Hotel Forum

Nordic Hotel Forum kutsub Jazzkaarele

Jazzkaar toimub 21.04. – 28.04.2024. Džässipidu algab pühapäeval, 21. aprillil tasuta kontsertide päevaga Telliskivi Loomelinnakus, Tallinnas.

Meil on suur rõõm jagada, et ka sel aastal on Nordic Hotel Forum maineka rahvusvahelise džässfestivali Jazzkaar partner ja toetaja.

Jazzkaar on aastast 1990 Tallinnas toimuv rahvusvaheline džässifestival, mis on Baltimaade samalaadsetest suurim. Sel aastal 35. juubelit pidaval festivalil on aastate jooksul üles astunud üle 40 riigi džässmuusiku ja -ansambli. Nagu Jazzkaarele kohane, on ka sel aastal toimuval juubelifestivalil rikkalik džässihelide vikerkaar, millest iga kuulaja saab valida oma lemmikud.

Jazzkaare programm

Jazzkaari programm on alati rikas ja mitmekesine. Festivalil esinevad nii legendaarsed džässmuusikud kui ka alles alustavad talendid, pakkudes kuulajatele nii traditsioonilist džässi kui ka kaasaegseid muusikapalasid. Muusikud äratavad ellu nii klassikalisi palasid, aga ka kaasaegseid kompositsioone, pakkudes nii igaühele midagi. Jazzkaar on andnud teada, et festivalil esinevad Euroopa ja Ameerika tähed, kes esitavad tänase džässi värskeid suundumusi. Kuulata saab ka Eesti muusikuid – näiteks Liisi Koiksoni osalusel uut ansamblit Boomcat, Tafenau–Kass–Tammearu värske koosseis esitab debüütkava, toimub Estonian Voicese uue albumi esitlus ja palju muud põnevat.

Jazzkaare programmiga saab tutvuda SIIN

Jazzkaar toimub Telliskivi Loomelinnakus

Telliskivi Loomelinnak on endisaegne tööstuskompleks, kus pulbitseb uus elu. Omapärane koht, kus iga samm viib avastamisrõõmuni. Linnakus asuvad kunstigaleriid, väikepoed, start-upid ja söögikohad. Just selles linnakus toimubki Jazzkaar.

Loomelinnak asub vaid 15-minutilise jalutuskäigu või kiire 5-minutilise trammisõidu kaugusel Nordic Hotel Forumist.

Broneerige tuba Nordic Hotel Forumis ja külastage ning nautige Jazzkaare muusikat.

Jazzkaar 2024

Jazzkaar on enamat kui lihtsalt muusikafestival. See on kohtumispaik neile, kes hindavad improvisatsiooni ilu ja spontaanset loomingulisust.
2024. aasta festival algab 21. aprillil ning kestab 28. aprillini.