Nordic Hotel Forum mesilased katusel

Meie mesilased, meie mesi!

Linnamesilased meie hotelli katusel

Kas teadsite, et siinsamas, otse Tallinna linna südames, Nordic Hotel Forumi katusel asetsevad 6 imearmsat oranži värvi mesitaru, milles toimetavad südasuvel kokku enam kui 360 000 usinat linnamesilast! Oleme esimene hotell Tallinnas, kes on linnamesinduses Tallinna südalinnas teejuhiks.

Nordic Hotel Forum tegutseb oma igapäevatöös vastutustundliku ettevõtluse põhimõttel, mis hõlmab muuhulgas ka keskkonnasõbralikku tegevust. Meie keskkonnasõbralikku tegevust kinnitab meile juba 2010. aastal omistatud rahvusvaheline keskkonnamärgis Roheline Võti.
Lisaks kõikidele väikestele aga olulistele rohelistele sammudele oma igapäevatöös, soovime Rohelise Võtme hotellina anda ka sellise veidi omamoodi panuse Tallinna linna rohelisema keskkonna hoidmisele ja kaitsmisele. Nüüd siis toimetavad linnamesilased ka Tallinna linnas südames, just meie, Nordic Hotel Forumi katusel.

Abiks on Tallinna Mesinike Selts

Kui meie väikse katuseaia lillede ja ürtide eest kannavad hoolt hotelli- ja köögipere, siis mesilaste heaolu eest hoolitsemise oleme põhiosas andnud ikka oma eriala parimate asjatundjate hoolde – mesilaste eest kannavad hoolt meie head sõbrad Tallinna Mesinike Seltsist. Hotelliperel on rõõm vahel mesinikke aitamas ja tarude sisemust ka lähemalt uudistamas käia.
Meie sõbrad mesinikud on koostanud ka põneva materjali 8 huvitava faktiga, mille abil mesilastest täpsemalt teada saada, lugemiseks vajutage palun siia.

Kui peatute hotellis, avaneb parim vaade meie väiksele katuseaiale ja mesitarudele hotelli lõõgastuskeskusest ning ka 7. ja 8. korruse hotellitubadest, mis asetsevad vaatega Rotermanni kvartali suunale ja sisehoovile.

Tallinn on roheline pealinn

Kohalikena on seda tihtipeale võibolla isegi raske märgata, kuid vaade linnale linnulennult või kasvõi Toompealt Pika Hermanni tornist paneb meid endidki üllatuma! Kuid mesilased on targad ja leiavad 3 kilomeetrise raadiuse lennult üles ka linna kõige salajasemad aiad ja hoovid. Mesilastel pole muidugi väga kaugele vaja tihtipeale lennatagi. Hotellist vaid paari sammu kaugusel asetseb uuenenud Tammsaare park,  samuti ka imeline Kadrioru park. Lennates õielt õiele, kogudes kokku linna erinevate puude ja lillede õienektari ja tuues selle kokku tarudesse meie katusel, on meie usinate mesilaste poolt valminud imeline mesi maitselt õrn, elegantne ning mitmekesine, igati väärt nelja tärni ja superior taset!

Kõikidel hotelli külalistel on võimalus maitsta värsket linnamett, serveerime seda otse kärjest meie hommikusöögi ajal igal hommikul. Rääkisime ühel hommikul hommikusöögi ajal meie linnamesilaste teemal ka Õhtulehega, vaadake videot meeleolukast intervjuust siin.

Galerii