Nordic Hotel Forum

Konverentsikeskus

Parima asukohaga konverentsikeskus Tallinna südalinnas on loodud inspireerivateks konverentsideks ja nõupidamisteks. Saate valida seitsme modernse, multifunktsionaalse ja tänapäevase tehnikaga varustatud nõupidamis- ja konverentsisaali vahel. Hotelli teisel korrusel asuvad äsjarenoveeritud ruumid sobivad nii konverentsideks, seminarideks, pressikonverentsideks, koosolekuteks, bankettideks, firmapidudeks kui ka pulmadeks. Suurim saal Sirius mahutab vastuvõtustiilis kuni 250 külalist. Eduka konverentsipäeva täiustamiseks oleme välja töötanud tervislikud ja tasakaalustatud energiasisaldusega kohvipausid ning lõuna- ja õhtusöögimenüüd. Meie konverentsikeskuse professionaalne meeskond on pühendunud sellele, et pakkuda Teile suurepärast kogemust. Meeskonna liikmed on asjatundlikud ja kogenud, et aidata klientidel korraldada edukaid sündmuseid. Oleme alati valmis tegema lisapingutusi, et tagada külaliste rahulolu.

Nordic Hotel Forum on Eesti Konverentsibüroo liige ja kanname uhkusega 2012. aastal meile rahvusvaheliselt omistatud Tallinna Parima Konverentsihotelli tiitlit.

Nordic Hotel Forum: Konverentsiruum Sirius

Esinduslik konverentsisaal rahvusvaheliste tippkohtumiste ja kongresside korraldamiseks ning pidulike suursündmuste tähistamiseks.

Nordic Hotel Forum: Konverentsiruum Capella

Avar päevavalgusega konverentsiruum, mis sobib nii organisatsioonide ja ettevõtete esinduslikeks nõupidamisteks kui aastakoosolekuteks.

Nordic Hotel Forum: Konverentsiruum Arcturus

Valgusküllane konverentsiruum, mis on loodud inspireerivateks seminarideks ja toodete esitlusteks.

Nordic Hotel Forum: Konverentsiruum Vega

Suurte avarate akendega soliidne ruum pressikonverentside pidamiseks ja ettevõttesiseste koolituste läbiviimiseks.

Nordic Hotel Forum: Konverentsiruum Altair

Sümpaatne ruum sisukate strateegiapäeva korraldamiseks ja tulemuslike koosolekute läbiviimiseks.

Nordic Hotel Forum: Konverentsiruum Wolf

Kõigi mugavustega väiksem koosolekuruum, mis sobib erinevat tüüpi kohtumisteks, nõupidamisteks ja meeskonnakoolitusteks.

Nordic Hotel Forum: Konverentsiruum Miitsar

Privaatne ruum ettevõtte juhtkonnale koosolekuteks ja kohtumisteks äripartneritega.