Nordic Hotel Forum

Vabad töökohad

Nordic Hotel Forumi visiooniks on olla esimene valik Eestit külastavale nõudlikule äri- ja puhkereisijale. Et pakkuda meie külalistele professionaalselt kõrgetasemelist teenindust, kutsume oma meeskonda uusi kolleege, et koos muuta Nordic Hotel Forumi külastamine igati meeldivaks. Soovime luua positiivseid elamusi ning hea tuju igale külalisele ja ka töötajale. Me oleme hoolivad, viisakad, positiivsed ning korrektsed oma külaliste, kolleegide kui ka iseenda suhtes.

Liitu meie meeskonnaga ja tunne iga päev rõõmu, et saad olla sündmuste südames!

Restorani Nomel kokk

Oled kirglik kokk, kes soovib luua meeldejäävaid kulinaarseid elamusi? Nordic Hotel Forumi restoran Nomel otsib oma meeskonda kuuma köögi kokka.
Nordic Hotel Forum on Tallinna südalinnas asuv kõrge teeninduse mainega nelja tärni superior taseme äri- ja konverentsihotell. Kui sulle on oluline kvaliteet ja sead esikohale külalise, kellele toitu valmistad, siis oled just sina see õige inimene ühinema meie rõõmsa, ühtehoidva ja rahvusvahelise seltskonnaga!

Tule ja võidame koos meie külaliste südamed!

Vastuvõtuteenindaja

Vastuvõtutöötaja tule tööle

Nordic Hotel Forum kutsub oma meeskonnaga liituma vastuvõtutöötajat. Nordic Hotel Forum on Tallinna südalinnas asuv kõrge teeninduse mainega nelja tärni superior taseme äri- ja konverentsihotell. Kui sulle meeldib luua ja hoida häid suhteid, hoolid inimestest ja soovid neid teenindada ning sinu olemuses on olla külalislahke, siis oled just sina see õige inimene ühinema meie rõõmsa, ühtehoidva ja rahvusvahelise seltskonnaga! Tule ja võidame koos meie külaliste südamed!

Restorani teenindaja töökuulutus

Meie hotellis on kaks restorani, Noho ja Nomel, kus saab igapäevaselt nii linnakülalisi kui ka tallinlasi rõõmustada. Meie juures töötades saad lihvida oma oskusi mõlemas restoranis, lisaks ka baaris ning sündmustel. Igapäevaselt kohtud põnevate inimestega, koged erinevaid kultuure ning omandad oskused kogu eluks.

Vabad töökohad

Tallinna südames asuva Nordic Hotel Forumi ´a la carte restorani NOHO kokkade käe all valmivad hooajale vastavad, värsked ja kohalikust toorainest valmistatud road. Maitseküllaseid roogasid naudivad nii linlased, hotellikülalised, aga ka hotellis toimuvate põnevate ürituste külalised. Hotelli peakokk Irena Dmitrieva kutsub oma meeskonnaga liituma vanemkokk-sous chef´i.