Nordic Hotel Forum

Toad

Nordic Hotel Forumis saate valida 258 numbritoa vahel. Kõik numbritoad on avarad ning elegantselt sisustatud ja pakuvad mugavust ka kõige nõudlikumale külalisele. Toad on varustatud kõikide mugavustega. Teid ootavad toas hoolikalt valitud allergiavabad tekid, padjad ning voodipesu, konditsioneer, pimenduskardinad, LCD-televiisor, traadita internetiühendus, miniseif, tasuta karastusjoogid saabumisel ja föön. Vajadusel leiame sobivad toad ka erivajadustega inimestele. Loomulikult lisandub kõigele Nordic Hotel Forumi kõrgetasemeline teenindus, mis ületab meie külaliste ootusi ikka ja jälle.

Nordic Hotel Forum: Standardtuba

Mugav ja avar numbrituba, kus teid tervitab elegantne ja hubane sisekujundus. Puhkate siin end korralikult välja ka kõige väsitavamast päevast.

Nordic Hotel Forum: Standardtuba

Superior-klassi tuba täidab teie kõige erilisemadki ootused. Siin peatudes veendute: see hotell on nii äritegemiseks kui ka konverentside pidamiseks parim.

Nordic Hotel Forum: Peretuba

Lastega reisivaid peresid ootavad ruumikad standardklassi peretoad, kus on lisaks kaheinimesevoodile mugav avatav diivan, mis võimaldab tuppa majutuda mugavalt 2 täiskasvanut ja 2 last.

Nordic Hotel Forum: Deluxe peretuba

Ruumikad deluxe peretoad, kus oma lähedastega pärast aktiivset linnapuhkuse päeva muljeid vahetada. Tubades on lisaks kaheinimesevoodile avatav diivan, mis võimaldab tuppa majutuda 2 täiskasvanut ja 2 last.

Nordic Hotel Forum: Double deluxe tuba

Teid ootab omanäolise õhustikuga elegantne tuba koos kõigi mugava elu aksessuaaridega. Soe ja õhuline atmosfäär annab igaks uueks päevaks hea energia, tundeküllane sisekujundus garanteerib hubased õhtud.

Nordic Hotel Forum: Sviit

Luksuslik kahetoaline sviit, kus põhjamaine elegants koos kõrgetasemelise teenindusega pakub ainulaadset hotellielamust. Tuba, mis pakub luksuslikku ja avarat olemist koos erakordse mugavusega.

Nordic Hotel Forum: Deluxe peretuba

Esinduslik 70 m² sviit eraldi elu-ja magamistoaga hotelli kõrgeimal korrusel, panoraamvaatega Tallinna vanalinnale.