Nordic Hotel Forum

Tallinn Music Week

Suurim ja oodatuim suursündmus Eesti muusikas on taas algamas! Uue muusika ja homsete mõtete festival Tallinn Music Week toimub 3.04 – 7.04.2024.

Festivali ajaks täitub Nordic Hotel Forumi maja muusika ja muusikat armastavate külalistega üle maailma. Oleme ka sellel korral toetajana kaasas, kuid eelkõige siiski tõelise fännina!

Alates 2009. aastast igal kevadel Tallinnas toimuv TMW on tuntud ühe mitmekesisema ja julgema muusikavalikuga talendifestivalina kogu Euroopas, mille mõjul on pälvinud rahvusvahelist tähelepanu ja võimalusi paljud Eesti ja muude riikide muusikud. Aprilli alguses toimuva Tallinn Music Week 2024 muusikaprogrammis esineb tänavu 176 artisti 35 riigist. Programm rändab läbi Telliskivi Loomelinnaku, Noblessneri ja vanalinna, ühendades kogu maailma artiste ja kõikvõimalikke žanre.

Tallinn Music Week’i konverents toimub 5.-6. aprillil Nordic Hotel Forumis. Konverentsil käsitletavate teemade seas on inimese ja tehisintellekti koostöö võimalused, küberilma uued navigatsioonivõtted ja kuraatorite tõusev roll valdkonna kujundamisel. Arutletakse raadio- ja muusikahariduse tuleviku üle ning otsitakse uusi lahendusi rahvusvahelisele tuuritamisele energiahindade hüppelise tõusu ja pandeemia järelmõjude tingimustes. Eritähelepanu pööratakse globaalsete trendide lokaalsetele tõlgendustele ning tutvustatakse rahvusvahelisele muusikatööstusele Baltikumi, Poola ja Ukraina turge.

Vaadake täpsemalt, mis ja kus juhtuma hakkab ning sukelduge festivaliprogrammi TMW kodulehel www.tmw.ee.

Tallinn Music Week 2024