Nordic Hotel Forum

Rotermann – The Bold Town of Tallinn

Rotermanni kvartal on Tallinna südalinnas, sadamast ja vanalinnast vaid jalutuskäigu kaugusel asuv toidu-, ostlemise- ja meelelahutuselamusi pakkuv ajalooline keskus. Nordic Hotel Forum asub Rotermanni kvartali veerel.

Elamusi Rotermanni kvartalist

See on silmapaistva arhitektuuriga justkui unikaalne vabaõhumuuseum või galerii, kus ajaloolise ja kaasaegse linnaruumi segu on loodud inimestele nautimiseks. Otse Tallinna südalinnas saab kogeda tõeliselt suurepäraseid maitseelamusi. Hommikutel täidab rikkaliku kohvikute ja restoranide valikuga kvartalit värskete saiakeste ja vastjahvatatud kohvi aroom. Juba teist aastat järjest on mitmed Rotermanni restoranid ära märgitud ka Michelin Guide restoranigiidis.

Parimad disinipoed ja butiigid

Just Rotermannis on parimad disainipoed ja butiigid, mis pakuvad külastajale kohaliku disainimaailma esinduslikku väljapanekut. Olgu selleks siis hoolikalt valitud brändide moe-, ehte- ja nahakunst, disaintooted kodu sisustamiseks või lihtsalt see miski pakkumaks alternatiivi harjumuspärasele.

Samuti on Rotermanni südames asuv popkunstimuuseum PoCo üllatamas pidevalt millegi uuega.

Kui jõuame õhtutundidesse, siis Rotermannis ei pane oivaline õhtusöök päevale punkti, vaid avab täiesti uue ajavööndi. Hetki, mis on täis idüllilisi jalutuskäike kvartalis, erilisi majakokteile ja kaasahaaravaid DJ-etteasteid.

See ongi Rotermann, the Bold Town of Tallinn.

Rotermann. Fotograaf Marek Metslaid

Foto: Marek Metslaid