Nordic Hotel Forum

E-poe kasutustingimused

1. ÜLDTINGIMUSED

1.1. Nordic Hotels OÜ e-pood müüb hotelli erinevate teenuste kinkekaarte, majutusvautšereid, hotelli restorani poolt pakutavaid teenuseid ja tooteid, sealhulgas ka alkohoolseid jooke (edaspidi Tooted).

1.2. Tingimused kehtivad õigussuhetele, mis tekivad kliendi (edaspidi Klient) ja internetiaadressil www.nordichotels.eu asuva ostukeskkonna (edaspidi E-pood) omaniku Nordic Hotels OÜ (edaspidi Müüja) vahel seoses E-poest Toodete ostmisega. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad E-poest Toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3. Müüja andmed: Nordic Hotels OÜ, Viru väljak 3, Tallinn, 10111. Reg nr 11149337

2. HINNAD

2.1. Kõik E-poes kuvatavad hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

2.2. Hinnale võib lisanduda kohaletoimetamise tasu vastavalt tellimuse vormistamise käigus valitud tarneviisile. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

3. OSTU SOORITAMINE

3.1. Klient valib E-poes välja soovitud Toote ning lisab selle ostukorvi, klikkides nupul “Lisa korvi” või „Esita tellimus“.

3.2. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus.

3.3. Tellimuse vormistamiseks tuleb ostukorvis klikkida nupul „Edasi maksma“, misjärel suunatakse Klient tellimuse vormistamise lehele. Tellija kontrollib enne arve tasumist, et arves toodud andmed vastavad Tellija tegelikule soovile. Klient tasub Toote eest ning kinnitab tellimuse klikkides nupul “Tagasi kaupmehe juurde”.

3.4. Pärast Toote eest tasumist saadab E-pood Kliendi e-postile tellimuse kinnituse.

3.5. Klient kohustub tellimuse vormistamisel esitama tellimuse täitmiseks vajalikud, tõesed andmed.

3.6. Müüja ei vastuta tellimuse täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud täitmise võimatuse või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

4. MAKSEVIISID

4.1. Makse teostamine toimub väljaspool E-poe keskkonda vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas.

4.2. Tellimuste eest saab turvaliselt tasuda läbi järgnevate makseviiside:

Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay

Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaardimaksed

Vahetult pärast ülekande sooritamist peab Klient makse kinnitamiseks vajutama nuppu „Tagasi kaupmehe juurde“.

4.3. Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool E-poodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas.

4.4. Nordic Hotels OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Nordic Hotels OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

4.5. Müüjal puudub ligipääs Kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest E-poe arvelduskontole.

5. TARNETINGIMUSED

5.1. Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome.

5.1. Peale E-poes tellimuse esitamist ja makse sooritamist toimetatakse Kliendile Tooted vastavalt tellimuses määratud kohaletoimetamise viisile.

5.2. Kaupadele on võimalik järele tulla Nordic Hotel Forumisse, aadressil Viru väljak 3, Tallinn või tellida Itella SMART Posti pakiautomaatidesse üle Eesti.

5.3. Ostetud kinkekaardid saadetakse peale ülekande sooritamist Kliendile allalaetava voucherina e-posti aadressile.

5.4. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Kauba saatmiskulud kannab ostja. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast. Kauba kättesaamine Nordic Hotel Forumist on tasuta.

5.5. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine kuni 15 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

6. TELLIMUSE TÜHISTAMINE JA TOODETE TAGASTUSTINGIMUSED

6.1. Kui E-pood ei suuda pakutud teenust osutada osutada või tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

6.2. Kinkekaardi ostmisel E-poest on tarbijal õigus taganeda müügilepingust 14 päeva jooksul alates kinkekaardi kättesaamise päevast ehk päevast mil Nordic Hotels OÜ saatis kinkekaardi soovitud e-positi aadressile. Tehingust ei saa taganeda, kui kinkekaardil toodud unikaalset kinekaardi koodi on juba kasutatud.

6.3. E-poe kaudu elektrooniliste kinkekaartide ostu puhul ei vahetata kinkekaarti sularaha ega mõne muu teenuse kinkekaardi vastu.

6.4. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

6.4.  Kinkekaartide kehtivus on 12 kuud alates ostukuupäevast. Kehtivusaja ületamisel muutub kinkekaart kehtetuks ning see ei kuulu tagastamisele ega ümbervahetamisele.

7. VASTUTUS

7.1. E-poes tohib tehinguid teha vähemalt 18 aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud ostude ja tellimustega seotud tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on maksmine sooritatud.

7.2. Müüja ja Klient vastutavad teineteise ees käesolevate kasutustingimuste rikkumisega teisele poole tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

7.3. Müüja vastutab Toote müügihinna ulatuses.

7.4. Klient kohustub kasutama E-poe teenust üksnes seaduse ja heade tavadega kooskõlas olevatel eesmärkidel.

7.5. E-poes müügil olevaid alkohoolseid jooke ei müüda alaealistele. Kauba tellija võtab tellimisel vastutuse selle eest, et võimaldab kulleril tellitava kauba üle anda vähemalt 18. aastasele isikule, toote üleandmisel küsitakse isiku vanust tõendavat dokumenti. Pakiautomaati tarne puhul peab ostja sisestama ID-kaardi ning tuvastama sellega oma vanuse.

8. PRIVAATSUSPOLIITIKA

8.1. Klient annab Müüjale selge ja teadliku nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks.

8.2. Müüjale teatavaks saanud isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ja neid kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja Kliendile kauba pakkumiseks.

8.3 Müüja säilitab Kliendi kohta ostude sooritamise käigus Kliendi poolt sisestatud kontaktandmed ja info sooritatud ostude kohta. Seda infot käsitletakse konfidentsiaalsena ja töödeldakse kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega. Isikuandmed, mis on vajalikud Toodete Kliendile saatmiseks, edastakse kulleriteenust osutavale ettevõttele.

8.4. Nordic Hotels OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Nordic Hotels OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

8.5. Andmeside Kliendi ja pankade ning kaardimaksekeskuse vahel on krüpteeritud, mis tagab Kliendi isikuandmete ja pangaandmete turvalisuse.

8.6. Makse teostamine toimub väljaspool E-poe keskkonda, vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas. E-poel puudub ligipääs Kliendi pangaandmetele ja krediitkaardi andmetele.

8.7. Isikuandmeid töötleb Nordic Hotels OÜ, Viru väljak 3, Tallinn, 10111. Reg nr 11149337.

9. TINGIMUSED JA NENDE MUUTMINE

9.1. E-poes registreerudes või ostu sooritades nõustub Klient E-poe kasutustingimustega ja kohustub neid täitma.

9.2. Müüja ja Kliendi vahel jõustub müügileping alates tasumisele kuuluva ostusumma laekumisest Müüja arvelduskontole.

9.3. Müüja võib muuta E-poe kasutustingimusi ja toodete hindasid. Teade muutuste kohta avaldatakse E-poe keskkonnas. Tehingule rakendatakse tehingu toimumise hetkel kehtivaid tingimusi ja hindu.

9.4. Müüjal on õigus loobuda tellimuse täitmisest kui tehnilise vea tõttu oli E-poes kuvatud Toote hind ekslik.

10. MUUD TINGIMUSED

10.1. Kliendi ja Müüja vahel tekkinud erimeelsused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamise korral on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Harju Maakohtusse, Tarbijakaitseametisse ja/või tarbijakaebuste komisjoni.

11. KLIENDITUGI

11.1. Klienditoe telefon on +372 6222999 (avatud tööpäeviti kl 9:00-17:00) ja e-posti aadress: forum@nordichotels.eu